„Zakręcone lato” w Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze – 14.09.2021r.

Dnia 14 września grupa naszych mieszkańców udała się na piknik integracyjyny zorganizowany pod hasłem „Zakręcone lato” przez Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze oraz Stowarzyszenie Tacy Sami.

Miejsce pikiniku- Myślniew – idealnie wpasowało się w klimat letniej, popołudniowej sjesty: smaczne jedzenie, owoce, lody i soki, dobra muzyka a w scenografii akcesoria plażowe- namioty, dmuchane łódki i piłki plażowe.

Atrakcją wydarzenia był zaproponowany przez gospodarzy konkurs na najlepszy strój prezentujący modę letnią oraz konkurs na najładniejsza piosenkę letnią.

Mieszkanka naszego Domu, Pani Ewa Lewandowska zaprezentowała się w długiej, kolorowej sukience i słomkowym kapeluszu.. Natomiast w konkursie muzycznym zaśpiewała piosenkę zespołu Pectus pt. „Barcelona”.

Miłą niespodzianką okazało się wyróżnienie i nagrodzenie wszystkich uczestników obu konkursów. Bez rywalizacji, bez wygranych i przegranych, bez niepotrzebnego stresu, bo w pikniku  „Zakręcone lato” najważniejsza była wspólna zabawa przy  dobrej muzyce.