Pożegnanie Pani Dyrektor

“Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,

że tylko to, co robimy dla innych jest tym,

co naprawdę warto robić.”

14 września pracownicy i społeczność mieszkańców pożegnała Panią Dyrektor Anetę Małolepszą, która funkcję Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach pełniła od lipca 2020r.

Ciepłe, wzruszające i pełne uznania słowa skierowała Pani dyrektor do pracowników, dziękując im za zaangażowanie, pełną poświęcenia pracę i możliwość współpracy z personelem, z którego jest dumna, na który zawsze mogła liczyć i od którego również mogła się wiele nauczyć. Pracownicy podziękowali Pani Dyrektor za współpracę, ciekawe wyzwania zawodowe i cenne wskazówki, życzliwą atmosferę pełną ciepła i wyrozumiałości.

Pełnienie funkcji dyrektora to nie tylko sprawowanie obowiązków.To misja, służba i powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi. Tych cech nigdy Pani Dyrektor nie brakowało. Zespół pracowników jest jak orkiestra a dobry szef jak dyrygent, który wie, kto fałszuje a kto gra czysto. W pamięci pracowników na trwałe zapisała się jako godny zaufania lider zespołu i odważny kapitan okrętu. Wyróżniał Ją optymizm, charyzma i odwaga. Jako dyrektor potrafiła inspirować i motywować innych, aby podążali w tym samym kierunku. Dziękujemy za to, że każdy czuł się tu ważny, potrzebny i szanowany.

Gratulujemy Pani Dyrektor dotychczasowych sukcesów zawodowych, życzymy wszelkiej pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, zamysłów i oczekiwań. Życzymy, aby nowy etap życia przyniósł wiele satysfakcji, a Pani umiejętności i doświadczenie nadal służyły społeczeństwu.

Opracowała: Mariola Maciejewska